Dojazd

Spotkanie mieszkańców z władzami dzielnicy

dojazd osiedla Riviera Park Marvipolu od ulicy Płochocińskiej

W połowie grudnia deweloper wyszedł z inicjatywą organizacji spotkania trójstronnego z mieszkańcami i władzami dzielnicy. Na zgłaszanie kandydatur Marvipol dał  czas do końca roku. Mieszkańcy z zapałem ruszyli do wyłonienia przedstawicieli i pozostało już tylko czekać na rozpoczęcie negocjacji. Minął sylwester, tydzień za tygodniem, a dopiero w lutym dział relacji z klientami informuje, że wysłali prośbę o wyznaczenie terminu.  W międzyczasie odbiór mieszkań w drugim etapie szedł pełną parą i dobiega już końca.

RIVIERA PARK
Szanowni Państwo,
Warszawa, dnia 01 lutego 2019 roku
w nawiązaniu do poprzedniej korespondencji pragniemy przypomnieć, że zwróciliśmy się z prośbą do Zarządu Dzielnicy Białołęka w sprawie zorganizowania trójstronnego spotkania w celu wspólnego ustalenia kwestii dotyczących infrastruktury drogowej dla osiedla „Riviera Park”. Jednocześnie informowaliśmy Państwa, że odbyliśmy spotkanie z Panem Robertem Soszyńskim, zastępcą prezydenta m.st. Warszawy, w następstwie którego przedłożyliśmy projekt umowy realizacji i plan finansowania infrastruktury drogowej.
W ostatnim czasie zostaliśmy powiadomieni, że Wiceprezydent wyraził chęć spotkania z Burmistrzem Dzielnicy Białołęka. Wierzymy, że po owych rozmowach nasza spółka będzie stroną w dialogu i weźmie aktywny udział w kolejnych spotkaniach z władzami miasta i dzielnicy. Będziemy Państwa na bieżąco informować o postępach w zakresie dalszych ustaleń.
Po oczekiwanym przez nas spotkaniu z Burmistrzem i Wiceprezydentem chcielibyśmy zaprosić reprezentację Mieszkańców osiedla „Riviera Park” na spotkanie dwustronne w siedzibie Marvipol przy ulicy Prostej 32 w Warszawie, aby zaprezentować oraz omówić bieżące i docelowe rozwiązania.
Nieustannie staramy się, aby jak najszybciej rozpocząć planowane prace drogowe.
Z poważaniem, Ewa Zając
Dyrektor Działu Relacji z klientem.
Marvipol Development